O nas


Parking w Pyrzowicach 24/7

Planując podróż lotniczą z Katowic-Pyrzowic, której częścią jest dojazd do lotniska własnym pojazdem, przeglądacie Państwo także oferty, jakie mają okoliczne parkingi. Pyrzowice to obszar, na którego terenie świadczy swoje usługi LOT-28 – firma, której bez obaw możecie powierzyć pieczę nad autem.Położony w pobliżu MPL Katowice-Pyrzowice na prywatnej posesji parking w Pyrzowicach LOT-28 został stworzony z myślą o zapewnieniu bezpiecznego postoju dla Państwa samochodów na czas podróży. Parking jest ogrodzony, oświetlony, dozorowany i monitorowany 24h.

W cenę postoju wliczony jest transport z parkingu na i z lotniska. Doskonała lokalizacja LOT28 sprawia, że po zaparkowaniu samochodu dotrą Państwo w przeciągu 3 minut pod drzwi terminalu.

Dowóz na lotnisko Katowice-Pyrzowice

Dowozem oraz odbiorem z lotniska zajmują się nasi pracownicy, którzy zawsze obecni są na miejscu. Aby dostać się na parking w Pyrzowicach, bezpośrednio po przylocie i odebraniu bagaży, należy zadzwonić po samochód transferowy. Pełen cennik naszych usług znajduje się w zakładce „Oferta”. Cenę postoju przekraczającego 14 dni naliczamy indywidualnie. Parking LOT-28 jest jednym z parkingów położonych najbliżej lotniska Katowice-Pyrzowice. Nie wszystkie parkingi w tej okolicy są dozorowane, dlatego jeśli zależy Państwu zarówno na czasie, jak i bezpieczeństwie, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

parkingi pyrzowice